Üyelik Sözleşmesi

Cari: Extra olarak sipariş verebilmek için hesabınıza cari tutar yüklemesi yapılması gerekmektedir.


Cari   Tutar:   Cari   olarak   alınan   tutarın   Tamamı   kesintisiz   hesabınıza   kredi   olarak tanımlanacaktır ve ilk alımlarınız bu tutar üzerinden gerçekleşecektir, bu tutarın ve hizmet bedelinin iadesi yoktur. XML Linki gönderiminden itibaren hizmet başlamış sayılmaktadır.

Sitemiz, XML bayilik sistemi ile çalışmakta olup, toptan siparişlerinize izin verilmemektedir.Bu   sebeple   almış   olduğunuz   siparişlerinize   istinaden   müşteri  faturalarınızın,   ilgili siparişlerinize    kaydedilmesi    zorunludur.    Aksi    takdirde    siparişleriniz    tarafımızca çıkartılmayacaktır.

 

KarMarjı(iskonto oranı):Başlangıç bedeli ödeyerek “Aktif Bayi” statüsünde giriş yapacak bayilerimizin alış fiyatları,üyelik bilgileri ile giriş yapmalarınaistinaden sistemden listelenecektir. Ekstra cari ödeme yaparak fazladan hak edilen iskontolar,bayilik sözleşmemizi imzalayacak olan tarafın,bu sözleşmeye eklenecek olan maddeye göre,f irmamıza taahhüt edecek olduğu haftalık ciroya istinaden tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan iskonto tutarı, taahhüttün yerine getirilmemesidurumunda, “AktifBayi” statüsüne çekilerek tanımlanacaktır.

 
İade ve Değişim Koşulları :Bayilik anlaşmalarımızda,iade süresinin uzaması ve sitemizdeki fiyat güncellemelerinden dolayı firmamız zararauğramakta olup,sizdengelecekolan,14 günüaşmış iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Eğeri adeleriniz bize ulaşırisede,%50 kesinti yapılarak tarafınıza tanımlanacaktır. Bubeyanımızile, yeralan 2.4.ve 2.6. maddelerinin hükümsüzlüğünü kabul ve beyan etmiş bulunmaktasınız.

XML Bedeli: XML Bedelimiz Mevcuttur. ( Bir ay içerisinde yatırmış olduğunuz Cari Ödemeleriniz, herhangi bir alış veriş yapmamanıza istinaden, XML Hizmet Bedeli olarak Kesilmektedir)

Önemli NOT : Üye adımlarını tamamlamış bütün bayi adaylarımız, iş bu sözleşmeyi onaylamış sayılmakta olup, en kısa zamanda fiziki sözleşmelerimizi kaşe imza ile tarafımıza iletmek zorundadır.
 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.