Videolu Ürünler

Merak Edilenler


 • Öncelikle alışverişe başlamak için bayiliğinizin onaylanması gerekmektedir.
 • Onaylı bayiler 7 gün 24 saat alışveriş yapabilirler.
 • Ürünlerimizi XML ile çekerek veya Sosyal platformlarda resimleriyle birlikte sergileyerek hemen satışa başlayabilirsiniz.
 • İster mağazanızda , ister web sitenizde , ister sosyal ağlarda ( instagram, facebook, pinterest vb.) ürünlerimizi dilediğiniz gibi satabilirsiniz.
 • Ürünlerimizi sipariş aldığınız adette sitemizden sipariş vererek ister kargo yoluyla kendinize, ister direkt olarak müşterinize, ister depodan elden teslim alabilirsiniz.
 • Kendi anlaşmalı olduğunuz kargo şirketiniz ile yada ayakkabixml.com anlaşmalı kargo şirketleri ile ürünlerinizi teslim alabilir, müşterinize gönderebilirsiniz. .
 • Ürünler KDV hariç fiyatları ile sergilenmektedir.
 • Ürünlerimizi cari sistemi ile alabilirsiniz. Kredi kartı ve Havale ile cari ekleyebilirsiniz.
 • Bayi girişi yaptıktan sonra bayi panelinden tüm siparişlerinizi , cari hareketlerinizi ve ödemelerinizin tamamını görebilirsiniz.

Vereceğiniz siparişe göre kargo süreleri ürünlerin altında ve size verilen xml'de(DeliveryTime) adı altında belirtilmektedir. Kargolar anlaşmalı olduğunuz kargo şirketi yada ayakkabixml.com'un anlaşmalı kargo şirketlerinden tercih ettiğiniz Kargo şirketi ile gönderilecektir.

Siparişinize ilişkin tüm ödemeleri

 • 2048 Bit Yüksek güvenlikli şireleme ile tüm Kredi Kartlarıyla cari ekleyerek yada ATM Bankamatik kartları ile ayakkabixml.com'dan sanal posundan gerçekleştirerek hesabınıza kredi yükleyebilirsiniz
 • Banka havalesi ile cari ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan tutarlar ödeme bildiriminizden sonra tutar hesabınıza kredi olarak tanımlanmaktadır.
 • Depodan teslim alınacak siparişler için peşin yada kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz.
 • Cari Ödemelerde Minimum bakiye 500 tl dir

DropShipping hizmetimiz vardır. Bu hizmet ile verdiğiniz siparişlerin direk müşteriye gönderilmesini sağlayabilirsiniz. DropShipping hizmetinden faydalanabilmek için tarafımıza müşterinize kestiğiniz fatura yada irsaliyenin [email protected] 'a gönderilmesi gerekmektedir.

Fiyatlarımızı ve stok adetlerimizi görebilmek için sistemde bayiliğiniz onaylanmış olması gerekmektedir. Bayiliğiniz onaylanana kadar ürünlerimizin tamamını görebilir sitemi inceleyebilirsiniz. Alışveriş ve diğer tüm işlemler için bayiliğinizin onaylanması beklemeniz gerekmektedir.

Sosyal platformlarda ürün resimlerimizi kullanarak satış yapabilirsiniz.

ayakkabixml.com olarak XML hizmetimiz vardır. Güncel stoklarımızı ve ürünlerimiz bu xml link sayesinde sitenize entegre edebilir ve sürekli güncel tutabilirsiniz..

Sistem olarak XML Linkimizi güncelleme süremiz gibi bir kavram yoktur, alt yapımız siz veya entegre firmanız XML Güncelleme isteği yolladığı an otomatik olarak o anki tüm stok, fiyat, varyant gibi bilgileri size özel oluşturur ve size iletir. En sık rastlanan bu sorunun sebebi sizin veya Entegre firmanızın düzenli veya sık güncelleme/çekim işlemi yapmamasıdır. Bu gibi sorunlarda bazı entegre firmaları yükü üzerlerinden atmak için direk tedarikçiniz ile görüşün gibi yanlış bilgiler vermektedir, Genel planlı bir bakım veya çalışmamız yok ise sorunun sebebi güncelleme sürenizin az sıklıkta olmasıdır. Günlük yüksek adetlerde sipariş/çıkış yapmamız sebebi ile XML entegrasyonunuzu mümkün olduğunca fazla güncellemeli veya CRON ile otomatik güncelleme talimatı vermeniz gerekmektedir.

Siparişleriniz nasıl girilir hakkında videodan yardım alabilirsiniz.

Videodaki örnek Pazaryeri Siparişleriniz içindir.

      EĞİTİMİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ..     

Ek Not: Pazaryeri Harici Siparişlerinizde farklı olarak Evrak kısmında Müşterinize ait KESTİĞİNİZ FATURANIZI YÜKLEYİNİZ! ve Kargo Kısmında Paketinizi Müşterinize gitmesi için Teslim Etmemizi istediğiniz Anlaşmalı Kargo firmanızı seçiniz.. Kargo Anlaşamanız yok ise ANLAŞMAM YOK Seçebilir ve bizim kargomuzu kullanabilirsiniz.

Siparişleriniz son durumlarını Bayi panelinizde yer alan  Siparişlerim kısmındaki  sipariş durumu kısmından anlayabilirsiniz.

Onay bekliyor -- Sipariş oluşturuldu.
Hazırlanıyor  -- Paketleme yapılıyor.
Hazırlandı  -- Kargoya teslim edilmek üzere bekliyor.
Tamamlandı  -- Kargoya teslim edildi anlaşmalı olduğunuz kargodan kontrolünü sağlayabilirsiniz.

N11 'de Ayakkabı Kategorisinde Ürün Satış yetkisi istediyseniz sizden örnek ürün görselleri isteyecektir ve resim kurallarından bahsedecektir.

- Buraya tıklayarak resimleri indirerek n11 kategori yöneticisine iletebilirsiniz.

Evet, hizmet bedelimiz mevcuttur. Tutar ve Detayı müşteri temsilcilerimiz size verecektir.

Stoğun tamamı tükenen ürünlerde stok bilgisi sıfır olarak veya her hangi bir şekilde xmlde GELMEZ ve ürün xml'de GÖNDERİLMEZ!

Stoğu tamamen tükenen Ürün otomatik xml'den kaldırılır.


Entegrenizi yapan kişi her xml güncellemesinde kontrol yapmalı bir ürün daha önce geldi ise ve sonraki güncellemede gelmedi ise otomatik olarak stoğunu sıfırlamalıdır

Aksi takdirde ürün sitenizde veya satış yaptığınız pazaryerlerinde SATIŞTA VE AKTİF Kalır.

Bu uygulamanın amacı xml boyutunu en düşük oranda tutmak ve entegrenizin hızlı çalışmasını sağlamaktadır ve sistem sadece bu şekilde çalışmaktadır.

Bu durumda yapmanız gerekenler sırası ile şudur.

 • Bizden aldığınız XML'de yani Anlaşmanızda ilgili ürün veya kategori mevcut mu emin olunuz?
 • Anlaşmanızda ilgili kategori/ürün olması gerekiyor ise  Mozille Firefox veya Chrome gibi bir tarayıcı ile Size vermiş olduğumuz xml linkini Açınız . Yüklenmesi biraz sürebilir, Açıldıktan sonra CTRL +F ile xml dosyasında ilgili ürüne ait ürün kodunu arayınız, bulamazsanız ürün ismini arayınız . HALA Bulamıyorsanız lütfen bize haber veriniz.
 • XML'de ürün var ise; Yazılım veya Entegrenizi yapan firma veya kişiye ulaşınız.. XXX kodlu veya XX isimli ürün sitemde görünmüyor XML Adresini kontrol ettim! içinde mevcut fakat sitemde yok sebebini kontrol eder misiniz? şeklinde bilgi veriniz ve destek alınız. Siz kontrol etmeden ürün yok derseniz XML veya Bazı yazılım firmaları kontrol yapmadan sorun tedarikçide, xml'de ürün yok gibi sizi yanlış yönlendirmekte ve zaman kaybı yaşamanıza sebep olmaktadır. 
 • XML Dosyanızı kontrol etmeden lütfen ürün sitemde yok gibi sebeplerle destek istemeyiniz.
XML' Alanları hakkında bilgi için tıklayınız..
https://www.ayakkabixml.com/ornekxml.xml
Demo XML
Demo XML İçin Tıklayınız..
 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.