Videolu Ürünler

Hakkımızda


2009 yılında ayakkabıcılık sektörüne giren ayakkabixml.com, 2011 yılında E-Ticaret pazarına ayakkabixml.com sitesi ile merhaba demiştir. 

ayakkabixml.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde ödemelerinizin anlaşmalı olduğumuz bankalar ile direkt sms güvenlikli 3D veya ssl korumalı şifrelenmiş iletişim güvenlikli altyapısıyla yapmaktadır.

Güvenli Alışveriş

ayakkabixml.com, veri iletiminde 2048 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. ayakkabixml.com’ da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. ayakkabixml.com, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yüksek güvenlik yöntemi olan SSL sertifikasını alan sitelerden biri olduğu gibi, giriş için veya dolaşım için de SSL ile şifrelenmiş sayfaları tercih edebilirsiniz.

Kalite ve Orijinallik Garantisi

Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi, ürünlerin seçimi aşamasında kontrol edilmektedir. Paketleme aşamasında fiziki kontrol ile hatalı ürün gönderilmemesi için azami dikkat sarfedilmektedir. Satılan Ürünlerin Türkiyedeki tedarikci veya dağıtıcı firma tarafından düzenlemiş dokumanları ile eğer var ise garanti belgeleri ve sertifikaları  orjinal ambalajı içinde tüketicilere ulaştırılmaktadır..

Güvenli  Alışverişinizi  Sağlamak  Bizim  Görevimiz

Ürünlerimizin kalitesi ve uzun ömürlü olması ürün seçiminde dikkate alınan kriterler arasındadır. Paketlenme aşamasında ürünlerinizin hatasız ve sağlıklı gönderimi hususunda firmamamız ayrı bir hassasiyet göstererek hataları en düşük seviyeye düşürmek için çalışmaktadır.Üyelerimiz için güvenli alışveriş hizmet anlayışını merkezine koyan ayakkabixml.com, müşteri hizmetleri aracılığı ile sürekli ulaşılabilir durumdadır.

 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.