Cari: Extra olarak sipariş verebilmek için hesabınıza cari tutar yüklemesi yapılması gerekmektedir.

Cari   Tutar:   Cari   olarak   alınan   tutarın   Tamamı   kesintisiz   hesabınıza   kredi   olarak tanımlanacaktır ve ilk alımlarınız bu tutar üzerinden gerçekleşecektir, bu tutarın ve hizmet bedelinin iadesi yoktur. XML Linki gönderiminden itibaren hizmet başlamış sayılmaktadır.

Sitemiz, XML bayilik sistemi ile çalışmakta olup, toptan siparişlerinize izin verilmemektedir. Bu sebeple   almış   olduğunuz   siparişlerinize   istinaden   müşteri  faturalarınızın,   ilgili siparişlerinize    kaydedilmesi    zorunludur.    Aksi    takdirde    siparişleriniz    tarafımızca çıkartılmayacaktır. 

KarMarjı (iskonto oranı): Başlangıç bedeli ödeyerek “Aktif Bayi” statüsünde giriş yapacak bayilerimizin alış fiyatları, üyelik bilgileri ile giriş yapmalarına istinaden sistemden listelenecektir. Ekstra cari ödeme yaparak fazladan hak edilen iskontolar, bayilik sözleşmemizi imzalayacak olan tarafın, bu sözleşmeye eklenecek olan maddeye göre, firmamıza taahhüt edecek olduğu haftalık ciroya istinaden tanımlanacaktır. Tanımlanacak olan iskonto tutarı, taahhüttün yerine getirilmemesi durumunda, “Aktif Bayi” statüsüne çekilerek tanımlanacaktır.
 
İade ve Değişim Koşulları :Bayilik anlaşmalarımız da, iade süresinin uzaması ve sitemizdeki fiyat güncellemelerinden dolayı firmamız zarara uğramakta olup,sizdengelecekolan,14 günü aşmış iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. Eğer iadeleriniz bize ulaşır isede, %50 kesinti yapılarak tarafınıza tanımlanacaktır. Bu beyanımız ile, yer alan 2.4.ve 2.6. maddelerinin hükümsüzlüğünü kabul ve beyan etmiş bulunmaktasınız.

XML Bedeli: XML Bedelimiz Mevcuttur. ( Bir ay içerisinde yatırmış olduğunuz Cari Ödemeleriniz, herhangi bir alış veriş yapmamanıza istinaden, XML Hizmet Bedeli olarak Kesilmektedir)

Firmamız XML Entegre konusunda destek VERMEMEKTEDİR.

Aktif bir bayi olacak & oldu iseniz tüm bu şart ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız..


Önemli NOT : Üye adımlarını tamamlamış bütün bayi adaylarımız, iş bu sözleşmeyi onaylamış sayılmaktadır.