Üyelik Tamamlandı Tanıtım Popup

ayakkabixml.com 2014 yılında e-ticaret sisteminde uygulanabilen XML sistemi modeli olan “ XML Entegrasyon Bayilik Sistemi” projesini hayata geçirerek, sürekli gelişim felsefesini ve kalite anlayışını geliştirerek, müşteri odaklı hizmetine ilaveten “Bayilik Hizmeti” de sunmaya başlamıştır.

Bay / Bayan / Çocuk Ayakkabı ve Çanta Kategorilerinde, 1.000’i aşkın modeli ve 30.000’i bulan stoklarıyla, uzman kadro ve kendini sürekli geliştiren yenilikçi sistematiği ile hizmet veren “ayakkabixml.com”, sunduğu kaliteli hizmet ile müşteri ve iş ortaklarının memnuniyetini öncelik edinmiştir.

Bahsi geçen iş ortaklarımıza uygun çözümlerle, dilerlerse siparişlerini merkez depomuzdan çıkartarak kendilerine, dilerler ise, kendi firma reklam poşet ve kutuları ile direk müşterilerine (dropshipping) gönderimlerini sağlamaktayız.

 

Bu bağlamda, aşağıda belirtmiş olduğum, sektörlerinde öncü firmalara, ayakkabı / çanta kategorilerinde tedarik sağlayan firmamız, sizi de referansları arasına eklemeyi ve kazançlı bir iş ortaklığı kurmayı planlamaktadır..

 

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.